Tetování vlasů zákrok

 

Délka zákroku závisí na velikosti pigmentované plochy - přibližně 3 hod. při částečné ztrátě vlasů až po 5 hod. při úplné ztrátě vlasů na temeni hlavy.

 

Po absolvování všech tří doporučených sezení je možné dodatečné doplnění nebo úprava, např. snížení vlasové linie ( čtvrté sezení) za zvýhodněnou cenu a to do dvou měsíců od posledního zákroku.

 


Tato metoda implantuje do pokožky hlavy organický pigment k dosažení vzhledu přírodního pigmentu ve vlasových koříncích, folikulech. Výsledný efekt dokonale imituje oholené vlasy. Tato metoda je šetrná a nedochází k poškození ( např. ke zjizvení pokožky, jak je tomu u transplantace vlasů), pokožka se po zákroku snadno a rychle hojí. Pigment se implantuje do pokožky postupně a je potřeba celkově tří sezení pro optimální hustotu. Výsledný efekt vypadá realisticky a přirozeně.
Je třeba zdůraznit, že mikropigmentace vlasů je určena lidem, kteří nemají problém si hlavu holit, resp. udržovat střih vlasů hodně nakrátko, ideálně 1 až 2 mm. Kombinaci odrostlejších vlasů s mikropigmentací nedoporučujeme.

Mikro-pigmentace spolupracuje s přední světovou kosmetickou firmou se sídlem v New Yorku, USA. Technik Mikro-pigmentace pracoval pro tuto firmu oficiálně na základě pracovního kontraktu jako tester po dobu tří let před započetí praxe v ČR. Získal tím přístup k nejnovějším informacím a výsledkům výzkumu v této rozvíjející se oblasti kosmetického tetování. Tato firma s dlouholetou reputací v Evropě i USA nám díky exkluzivním kontaktům poskytuje i poradenské služby. Tyto odborné znalosti a techniku nyní přinášíme v praxi našim zákazníkům.


S případnými dotazy týkající se zákroku mikropigmentace vlasů nebo objednání termínu se obraťte na technika (tatéra) osobně na telefonním čísle 739 271 929 nebo písemně na adrese info@mikro-pigmentace.cz.

Termíny  osobní konzultace jsou možné po telefonické domluvě.